Обсуждение участницы:Юлия Миськив: различия между версиями

нецелевое использование страницы обсуждения
(Нецелевое использование страницы участника)
(нецелевое использование страницы обсуждения)
 
 
Міськів Юлія- навчається у Сарненському НВК школа-колегіум з першого класу. Зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна учениця.
Має навчальні досягнення високого рівня. Навчається не в повну міру своїх сил, потребує постійного контролю, не виявляє зацікавленості до навчання. Має довільну зорову, слухову, механічну, пам’ять, швидко, запам’ятовує учбовий матеріал. Виявляє логічне, образне, конкретне, творче мислення. Має здібності до вивчення фізкультури. На уроках завжди уважна, активна, байдужа, завжди виконує домашнє завдання, допомагає товаришам. Має добрий загальний розвиток. Багато співає.
До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, дбайливо. Була обрана квітникарем класу. Брала активну участь у громадському житті школи та класу, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах, у спортивному житті школи. Була учасницею шкільної, олімпіади, нагороджена почесною грамотою. Скромна, весела, товариська, стримана, врівноважена, розсудлива, дисциплінована, самостійна, піддається чужому впливу)) Правила поведінки: не виконує завдання на вимогу вчителя, ігнорує, має порушення дисципліни, схильна до протиправної поведінки. Користується повагою серед викладачів. Має авторитет серед товаришів.
Батьки приділяють належну увагу вихованню доці.
[[Файл:Example.png|thumb|Пояснительный текст]]
[[User:Юлия Миськив|Юлия Миськив]] 20:31, 3 июля 2012 (UTC)
 
== Личная страница участника ==